Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

O nas

Istniejemy od 1995 roku. Swoją działalność firma rozpoczęła od jednego traka postawionego w hali o powierzchni 60 m². Świadczono wówczas usługi w zakresie przecierania drewna. Z czasem zakład zaczął cieszyć się dużym zainteresowaniem na rynku lokalnym. 

W chwili obecnej zakład znacząco się rozwinął poszerzając park maszynowy. Dysponujemy również stolarnią, suszarnią oraz wanną impregnacyjną. Zakład wyposażony jest w szereg maszyn do obróbki drewna. Poza produktami suszonymi, heblowanymi oraz impregnowanymi wykonujemy również elementy klejone. 

Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, jak również dużej elastyczności dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Głównym surowcem wykorzystywanym w tartaku jest drewno iglaste. Specjalizujemy się przetwarzaniu drewna modrzewiowego, które jest idealnym surowcem na tarasy, altany, wiaty i wszelkie inne konstrukcje narażone na trudne warunki atmosferyczne. W swojej ofercie posiadamy również daglezję, która jest wytrzymała jak modrzew i bardziej ozdobna. Więźby dachowe oraz elementy konstrukcyjne wykonujemy ze świerka. 

Jesteśmy zarówno detalistą dla klientów indywidualnych jak również hurtownikiem dla dużych kontrahentów. Surowiec pozyskujemy z lokalnych Nadleśnictw. Okoliczne lasy posiadają ponad stuletni drzewostan, który charakteryzuje się dużą gęstością, wytrzymałością oraz twardością. 

"Drewno wykorzystywane w tartaku pochodzi z dobrze zarządzanych lasów certyfikowanych zgodnie z międzynarodowymi standardami FSC.
Drewno pochodzi z lasów o prawidłowej gospodarce leśnej zgodnej z kryteriami i wskaźnikami PEFC." 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com